מידע למטופלים

כאן רכזנו עבורכם את כל המידע החיוני, המתעדכן כל הזמן. הנחיות, טפסים, לינקים חשובים ומלאי מפורטים בהמשך. אנחנו ממליצים לעקוב אחרי העמוד הזה ולעיין בו לפני כל ביקור בחנות או במרפאה. מוזמנים לפנות בכל שאלה או תאום דרך הצ'ט כאן באתר.

 

מטופלים יקרים,
לאור
 הנחיות משרד הבריאות מיום 15.03.2020- הוראת מנהל מס' 7 - עיסוק בתחום הקנביס לשימוש רפואי בתקופת המאמץ הלאומי למניעת התפשטות נגיף הקורונה ומתוך כוונה לצמצום חשיפת אוכלוסיות רגישות ולמניעת התפשטות נגיף הקורונה,

החל מיום 05.04.2020 נקודת החלוקה של תיקון עולם בתל אביב תיסגר ותבוצע אספקה ישירה בדרך של שינוע בלבד של מוצרי קנביס למטופלים המחזיקים ברישיונות תקפים לקבלת המוצרים במסגרת "האסדרה הישנה" הכל כמפורט בהוראת המנהל 6 אשר פורסמה ביום 10.03.2020.

הזמנה ורכישת הקנאביס הרפואי תעשה רק באמצעות הזמנות טלפוניות ומשלוחים עד בית המטופל .

לתיאום הזמנה ניתן לפנות לתיקון עולם בטלפון 03-5445860 שלוחה 2.
או במייל info@tikun-olam.org.il

 

החל מ-15/04/2020 רכישת תפרחות בהסדרה הישנה תוגבל ל-50 גרם למטופל/ת. מעל 50 גרם ניתן יהיה לרכוש גליליות לפי המלאי המתעדכן באתר.
 

בעלי רישיון לבתי מרקחת ומרשמים בתוקף - ניתן להזמין משלוח עד הבית באמצעות מרשם:

הזמנת המוצרים מתבצעת טלפונית במוקד שמספרו 03-5445860 שלוחה מספר 1
בנוסף ניתן להעביר צילום של המרשמים, הרישיון והת"ז בקישור הבא https://bazelet-info.com  ויצרו עמכם קשר לתיאום משלוח
 
במידה ולא הצלחת לבצע הזמנה צור עמנו קשר במוקד שלוחה 2
 

להלן המלאי :

שם המוצר  קטגוריה 
שמן 30% מטטרון 1:20 מיצוי אתנול T1/C28
שמן 15% אלסקה  T15/C3
שמן 15% ארז T15/C3
תפרחת אלסקה  T15/C3
תפרחת ארז  T15/C3
תפרחת ערן אלמוג  T15/C3
מגולגלות אלסקה   T15/C3
מגולגלות ארז  T15/C3
מגולגלות ערן אלמוג  T15/C3
 
*עשויים להיות שינויים במלאי*
 
אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לנפק בהקדם תפרחות ומוצרים נוספים גם באסדרה החדשה- לכל סוגי המרשמים.
נשוב ונעדכן עם התרחבות המלאי והתפוצה.
 
 
לידיעתכם שירותי הצ'אט אינם פעילים כרגע.

 

להלן עיקרי הוראת מנהל (6) מרץ 2020 שפרסם משרד הבריאות:

לפי החלטת בית המשפט העליון בבג"צ 2335/19 מיום ה08.03.20 נקבע , כי רישיונות שתוקפם הוארך במסגרת צו הביניים (רשיונות שפג תוקפם מתאריך 01.02.19 ועד לתאריך 31.07.19 ) יוסיפו לעמוד בתוקפם עד לתאריך 15.05.20 . כן נקבע, כי "אספקת הקנאביס במהלך תקופה זו לבעלי רישיונות השימוש בקנאביס רפואי מהסדרה הישנה (להלן : מחזיקי רישיונות השימוש ) - תעשה בתנאים ובמחירים שהיו נהוגים במסגרת ההסדרה הישנה , כמובהר בהחלטת ההרכב מתאריך 05.12.19 " 

"כל הארכה נוספת של תקופת תחולתו של צו הביניים מעבר לתאריך 15.05.20, ככל שתידרש כזאת , תותנה בביצוע מעקב רפואי על ידי הרופא המטפל , שפרטיו נכללו ברישיון השימוש הקיים ברשותם ובקבלת המלצה ממנו"

רישיונות שניתנו לחולים אונקולוגים, לילדים או למטופלים עם אוטיזם שקיבלו רישיון לקנביס – יהיו בתוקף עד ליום 30.6.2020.

מטופל שברשותו רישיון שתוקפו הוארך לפי הוראה זו, ובנוסף יש בידו רשיון חדש המיועד לניפוק בבתי מרקחת- יכול לפי בחירתו, לקבל את האספקה החודשית או בבתי המרקחת במסגרת הרשיון החדש,או לחילופין דרך הספק, במסגרת הרישיון המוארך זמנית בהוראה זו. חל איסור מוחלט להשתמש במקביל בשני הרשיונות גם יחד לצורך קבלת מוצרי קנאביס במינון החורג מן המינון המירבי שנקבע ברישיון אחד מתוך השניים.
 

 

 לחצו לכל ההודעות והעדכונים ממשרד הבריאות 

לבירורים נוספים לגבי רישיון בהסדרה החדשה יש לשלוח מייל ל- Yakar.metupalim@moh.go.il


המטופלים שיוכלו בשלב זה לקבל את התפרחות הם רק מטופלים המחזיקים ברישיון מקורי של תפרחות או רישיון משולב תפרחות ושמנים אשר הספק המצוין ברישיון הוא תיקון עולם. 

בהמשך ובהתאם לאישורי היק"ר נמשיך להרחיב את מגוון הזנים והמוצרים שלנו.

כל הגידולים של תיקון עולם נעשים בחווה שלנו בעמק יזעראל בעלת תקן המחמיר IMC-GAP כפי שקבע משרד הבריאות.

להתאמת טיפול ניתן להתייעץ עם אח/ות במייל nurse@tikun-olam.co.il


שירות הלקוחות

הזמנות ומענה הטלפוני ניתן בימים א'-ה' בין השעות 8:00 - 16:30 בטלפון 03-5445860 / 1-700-55-00-41

 
 
*יש לציין ת.ז שם מלא ומספר טלפון בכל פנייה. 
 
 
 
 
 
משלוח עד הבית:
לתיקון עולם קיים גם מערך משלוח המגיע לכל חלקי הארץניתן לבצע הזמנה עד 48 שעות לפני תאריך האספקה.
הודעת אסמס תשלח יום לפני הגעת המשלוח בשעות אחר הצהרים עם טווח השעות ומספר טלפון של השליח שיהיה זמין החל מהבוקר של יום המשלוח. ניתן לפנות לשירות טלפונית יום לפני כדי לקבל טווח של 3 שעות.
ביום המשלוח יש לוודא כי יש ברשותכם רישיון מקור, תעודה מזהה ואמצעי תשלום, במהלך היום חייבים להיות זמינים. המשלוח יגיע רק לכתובת שנקבעה. עלות משלוח הינה: 100 ש"ח, מחיר אחיד שנקבע ע"י משרד הבריאות. 
להצטרפות למערך המשלוחים פנו אל שירות הלקוחות בחלונית הצ'ט או התקשרו 03-5445860 שלוחה 2
 
 
מוזמנים להתייעץ עם אח/ות ישירות במייל: nurse@tikun-olam.co.il
 
**בכל פניה יש להצטייד ברישיון מקורי ובתעודה מזהה מקורית, תקינה ובתוקף!
 

המלאי מפורט וטפסים להורדה בהמשך העמוד כאן למטה עכשיו במשלוחים:

המלאי מתעדכן באופן שוטף ויכול להשתנות גם במהלך היום עדכון אחרון  12/04/2020 08:00

תפרחות
הערות
גליליות מוכנות
הערות
שמנים
הערות
ארז       שמן ארז 3%  
           
אלסקה  

 

  שמן אלסקה 3%  
        שמן אלסקה 15%  
   

 

 

שמן אבידקל 3%

 
        שמן מטטרון אתנול 30% 1:20   
           
           
           
           
           
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*שמני CBD בריכוז של 15% ומעלה מיועדים לטיפול בילדים ובבוגרים בהתוויות- אוטיזם, דמנציה ואפילפסיה ועל פי אישור גורם מקצועי מוסמך.
 
*שמנים בריכוז גבוה מ- 3% מצריכים אישור מיוחד מהאחים/יות של תיקון עולם.
 
 

מטופלים יקרים,

על מנת להבטיח את איכות המוצרים אנו גם מבצעים הליך של טיפול בקרני בטא אשר נועד להבטיח את ניקיון המוצרים ואת עמידותם בסטנדרטים המחמירים ביותר. הטיפול בקרני בטא מקובל מזה שנים בתעשיית המזון והתבלינים, מבטיח את ניקיון המוצר ואינו פוגע בחומרים הפעילים בצמח ובאיכותו

סקרים של תיקון עולם

בימים אלה צוות הסוקרים שלנו מתקשר לכל המטופלים בעלי וותק של למעלה מחצי שנה של טיפול, במטרה לשפר את הטיפול שניתן לכם. אנחנו בוחנים את ההשפעה של הקנאביס על מגוון סימפטומים ואת הקשר בין סימפטום מסוים לזנים ורכיבים ספציפיים.

בבקשה, מצאו את הזמן, במועד שנוח לכם, ותענו על שאלון של 15 דקות שיעזור לנו לשפר את הטיפול, השירות ובעיקר לקדם את הטיפול בקנאביס רפואי.

מספר הטלפון ממנו מתקשרים הוא: 055-9661289 ניתן להשאיר הודעה או לשלוח הודעת SMS עם מועד מועדף למילוי השאלון.

תודה על תרומתכם לקידום הטיפול בקנאביס רפואי.

יום קובע והנפקה / חלוקה מוקדמת:

יום קובע הוא המספר בראש העמוד שמוקף בעיגול. היום הקובע זה התאריך בכל חודש בו מתאפסת יתרת האספקה. החל מאותו תאריך ולמשך כחודש ימים מתאפשרת הרכישה של המכסה החודשית. לדוגמא : אם היום הקובע הוא 15, אזי החל מה-15 לכל חודש ועד ה-14 לחודש העוקב הנכם זכאים לרכישה. יש להדגיש, כי לא ניתן לפצל את המכסה החודשית לכמה רכישות במהלך החודש. חלוקה מוקדמת תינתן עד שלושה ימים לפני התאריך הקובע.

הנפקה / חלוקה חלקית:

כל מטופל חייב לקחת את כל כמות הקנאביס שברשיונו בפעם אחת למעט במקרים בהם הרישיון פג באמצע חודשבהתאם להנחיות משרד הבריאות - אגף הרוקחות, אנחנו יכולים לנפק קנאביס באופן יחסי עד תאריך פקיעת תוקף הרישיון. הניפוק מתבצע בכפולות של 10 גרם.

החישוב היחסי הוא: סה"כ הגרמים המאושרים ברישיון מחולקים ל-30 (ימי החודש) ומוכפלים בימים שנותרו עד פקיעת התוקף. עיגול הגרמים מתבצע כלפי מעלה/מטה באופן יחסי. השלמת הגרמים היחסיים ינתנו במסגרת אותו חודש. הניפוק היחסי יעשה בהצגת הרישיון המחודש בלבד.

הנחיות משרד הבריאות ומשטרת ישראל:

מותרת ההחזקה על ידי המטופל, של מוצר קנביס לשימוש רפואי: "שמן קנביס רפואי" (תמצית קנביס מהולה בשמן), באריזה המקורית, בכל מקום ובכמות שלא תעלה על הכמות החודשית המאושרת לפי הרישיון או אריזה אחת מקורית )) לפי הנמוך מבין השנים.

- מותרת ההחזקה על ידי המטופל, של מוצר קנביס לשימוש רפואי: "תפרחות קנביס רפואי", (תפרחות קנביס או "גליליות" של תפרחות קנביס) באריזה המקורית, בכל מקום ובכמות שלא תעלה על כמות קנביס השווה לכמות הנדרשת לחמישה ימי צריכה (אשר תחושב לפי החלק היחסי של הכמות החודשית המאושרת ברישיון(

- מותר השימוש ב"שמן קנאביס רפואי" בתצורת שימוש תת לשונית או בתצורה אחרת, שאינה אידוי או עישון של השמן (כגון טפטוף שמן הקנביס על מוצר מזון ואכילתו) בכל מקום בו לא קיים איסור פרטני לשימוש.

מותר השימוש במוצרי "קנאביס לשימוש רפואי" בין במוצרי "תפרחות קנביס רפואי" ובין ב"שמן קנביס רפואי" בתוצרת השימשו של אידוי (להבדיל משימוש בעישון בכל דרך), בכל מקום ובלבד שהשימוש במוצרי הקנביס יעשה ללא נוכחות אדם נוסף, בחדר נפרדד עם אוורור סביר ובאישור המחזיק בנכס וכל עוד אין מדובר במקום בו קיים איסור פרטני לשימושבמקומות ייעודיים לקטינים (דוגמת בתי ספר) חל איסור שימוש באידוי.

- השימוש במוצרי "קנביס לשימוש רפואי" בעישון מותר רק במקומות שפורטו במפורש ברישיונו של המטופל.

- על אף כל המפורט לעיל, אין להשתמש במוצרי "קנביס לשימוש רפואי" בכל תצורה, באזורי עבודה בהם אסור השימוש בקנביס לבעלי המקצוע) לדוגמה מפעילי רכב ציבורי, מכשור כבד וכד' (ו/או במקום בו קיים איסור פרטני לעניין שימוש או החזקה, וכן חל איסור החזקה או שימוש במוצרי קנביס לשימוש רפואי בכל תצורה, באזורי מכס (ובכלל זה : שדות תעופה, נמלים, מעברי גבול וכו').

- ניפוק קנאביס יתבצע בהצגת רישיון מקורי בתוקף בלבד! העתקי רישיונות ו/או תעודות לא מתקבלים! לכן יש להצטייד ברישיון מקורי בלבד בצירוף תעודת זהות מקורית!

ניפוק קנאביס למשנע ינתן רק בהצגת רישיון מקורי בו רשום ומצוין שם המשנע ומספר זהותו. מיופה הכוח חייב להיות רשום ע"ג הרישיון. על מיופה הכח להציג ת.ז. שלו ושל המטופלהתעודות חייבות להיות מקוריות, תקפות ותקינות.

כל מטופל חייב לקחת את כל כמות הקנאביס שברשיונו בפעם אחת, ללא הגבלת כמות.

- מתוקף חוק, לא ניתן להחליף קנאביס שנרכש, לכן יש לוודא כי רכשתם את מבוקשכם לפני היציאה מהחנות

במקרה של גניבה, אובדן או בלאי - על מנת שנוכל לבקש ממשרד הבריאות להנפיק עבורכם רישיון מקורי חדש,

עליכם לגשת למשטרת ישראל ולהמציא אישור על כך. את האישור יש להגיש בצרוף העתק רישיון למשרדינו.

- אנא שמרו על הרישיון המקורי, זו אחריותכם האישית!

- הקפידו לבדוק את תוקף הרישיון ולחדשו בזמן. מטופל אשר יגיע עם רישיון שאינו בתוקף, לא יוכל לקבל את הטיפול.

 

טבלת מעקב שבועי למטופל (לחצו להורדה)

גליליות אלסקה