מידע רוקחי

הסבר על אופן השימוש, תופעות לוואי אפשרויות ליווי והכוונה, נעשים במסגרת הדרכה מקצועית אשר בעלת חשיבות מכרעת לטיפול יעיל ונכון. במהלך ההדרכה המקצועית של תיקון עולם, המטופל נוטל את התכשיר לראשונה תוך השגחה וליווי של אח או אחות מוסמכים ובעלי ניסיון. במהלך צריכת המוצר רצוי לשבת. יש לצרוך את התכשיר שלוש פעמים ביום (בוקר, צהריים וערב) ולשתות משהו מתוק או לאכול משהו בעת השימוש.

 

המעוניינים/ות לקבל יותר פרטים מוזמנים לפנות במייל: nurse@tikun-Olam.co.il

 

חיי מדף:
קנאביס יכול להתפרק ולהתחמצן בחום ולחות. יש לשמור על קנאביס באריזתו המקורית עד התאריך המודפס על האריזה.
 
אחסנה:
במקום קריר וחשוך. יש לסגור היטב ולמנוע חדירת אויר ורטיבות, כמו כן יש להרחיק מאש. גם לפי תנאי האריזה והאחסנה המומלצים, תרופות נשמרות לתקופה מוגבלת בלבד. נא לשים לב לתאריך התפוגה של התכשיר! בכל מקרה של ספק, יש להיוועץ בספק התכשיר. (פרטי ההתקשרות מופיעים בתחתית העמוד)
 
נסיעה לחו"ל:
הרישיון הניתן ממשרד הבריאות הוא לגבולות מדינת ישראל בלבד. בחלק מהארצות השימוש בקנאביס רפואי מותר, באחרות דורש אישורים מראש, ואסור בעליל בארצות מסוימות. לפני הטיול לחו"ל יש לבדוק היטב האם ניתן להשתמש בקנאביס רפואי בארץ אליה נוסעים, ולהצטייד בכל האישורים הנדרשים. יש ליצור קשר עם נציגות מדינה אליה אתם נוסעים לבדוק מה היא מדיניות הקנאביס הרפואי במדינתם ואלו אישורים נדרשים.
 
רגולציה:
בארץ, קנאביס רפואי הוא תחת פקודת הסמים המסוכנים תשל"ג – 1973, השימוש בו ואחזקתו אסורים למי שאין ברשותו רישיון לשימוש רפואי החתום ע"י הממונה במשרד הבריאות.
 
 
מרכז הדרכה וליווי ע"י אח/ות מוסמכת לטיפול יעיל ובטוח ברחוב השל"ה 9 בתל-אביב בתיאום מראש בימי א'-ה' בין השעות 8:00-16:30 בטלפון: 03-5445860