קליניקת הדרכות

קנאביס רפואי והמוצרים המופקים ממנו, הינם תכשירים טבעיים המשפיעים על כלל מערכות הגוף באופן שונה בין אדם למשנהו ומכך גם הליך ההסתגלות לטיפול משתנה. לכן ישנה חשיבות עליונה בקבלת הדרכה אישית לצריכה נכונה והכוונה ע"י צוות רפואי מוסמך מתחילת הטיפול וליווי רציף במהלכו.

חברת תיקון עולם הראשונה בעולם שהקימה קליניקת הדרכות של אחים/יות מוסמכים, מבתי החולים המובילים בארץ. האחים/יות עברו הכשרה להדרכה והתאמת טיפול וזנים בהתאם לאנמנזה (ע״ע היסטוריה רפואית) ועל-סמך כל המחקר, הידע והניסיון של תיקון עולם.

מחלקת הילדים של תיקון עולם מורכבת ממערך של אחיות/ים מקצועיים ומנוסים, סוקרים ייעודיים ומזכירה רפואית. הצוות מלווה מאות ילדים ומתבגרים, מגיל 3 שבועות ואילך, במקצועיות, ברגישות ובתאום עם כל הגורמים המטפלים.

הקליניקה נמצאת ברחוב השל"ה 9 בת"א. ההדרכות נעשות בתאום מראש בלבד דרך שירות הלקוחות בצ'ט כאן באתר או במענה הטלפוני. לאחר ההדרכה ניתן להתייעץ טלפונית עם הצוות הרפואי בכל הנוגע לטיפול במוצרינו, יש לפנות דרך שירות הלקוחות ואח/ות יצרו קשר. ההדרכה ניתנת בתשלום חד פעמי, במחיר שקבע משרד הבריאות והוא אחיד לכל הספקים.

מטופלי תיקון עולם מוזמנים להדרכת טיפול באידוי ללא תשלום ובתאום מראש בלבד.

בהדרכה, מקבל/ת המטופל/ת מידע כללי אודות הקנאביס הרפואי, תופעות לוואי אפשריות, הסבר בירוקרטי שחשוב לדעת וכן התאמה אישית של המוצר והזן הנבחר, בהתאם לאנמנזה  (ע״ע היסטוריה רפואית), רצונותיו/ה של המטופל/ת ותוצאות הטיפול המיוחלות. כמו כן, מקבל/ת המטופל/ת הנחיות לניצול אופטימלי של המינון הנקבע מבעוד מועד, על ידי הרופא ושילוב נכון עם התרופות הקונבנציונליות במידה וקיימות. 
במהלך ההדרכה, יעשה ניסיון ראשוני, ע״י המטופל/ת, בתרופה, בהשגחה ובליווי של איש צוות מוסמך ובעל ניסיון. (לרוב, גם בליווי קרוב משפחה של המטופל/ת)
השפעת התרופה יכולה להשתנות מעת לעת (כמו גם מצבו/ה של המטופל/ת) ולכן הקמנו מערך הדרכות שמלווה את המטופל/ת גם לאחר ההדרכה הראשונית, המעניק מענה טלפוני על ידי הצוות הרפואי במידת הצורך.
 
►הדרכת קנאביס רפואי בתיקון עולם
 
דרכי צריכה:
 
דרך יעילה לשימוש בתרופה, כיוון שהעשן הנכנס לריאות ונספג במחזור הדם, משפיע באופן כמעט מיידי (כעבור מספר שניות/דקות). ההשפעה המהירה מאפשרת שליטה מירבית במינון ובכך הופך השימוש ליעיל ובטוח.
 
דרך זו מתאפשרת הודות למכשיר האידוי VAPORIZER. המכשיר מייצר אדים בטמפרטורה גבוהה, המאפשרת את פירוק החומרים הפעילים אך לא את שריפתם, כך שהמטופל שואף אדים המכילים רק את החומרים הפעילים ללא עשן השריפה. מטופלי תיקון עולם מוזמנים להדרכת אידוי ללא תשלום ובתאום מראש בלבד.
 
שמן: 
מופק ממיצוי של פרחי הקנאביס, בתמהיל של שמן זית, נספג מתחת ללשון ובריריות של חלל הפה ישירות אל מחזור הדם. 
תחילת ההשפעה ומשך זמנה שונה מדרכי צריכה אחרות.
 
שיטת מיצוי חדשה CO2:
 
חלק מהשמנים של החברה עברו לשיטת מיצוי במכונת CO2, הטכניקה המתקדמת ביותר בעולם.
השינוי נעשה במסגרת תהליכי התייעלות, שיפור איכות המוצרים ובהתאמה לגידול במספר המטופלים.
מיצוי co2 סופר-קריטי (Supercritical Fluid) מופק גם הוא מפרחי הקנאביס של הזנים המוכרים לכם.
השמן מופק באמצעות שימוש בגז ממס במצב צבירה קריטי (בין נוזל לגז), אליו ניתן להגיע אך ורק באמצעות ציוד מעבדה מתקדם.
יכולת המיצוי המצוינת מאפשרת מגוון רחב יותר של חומרים ממוצים השומרים על מצבם היציב ובאיכות גבוהה.
בנוסף, תהליך המיצוי בפחמן הדו חמצני נחשב לבטוח ביותר לשימוש.
המראה צלול והטעם עדין יותר עקב חומרים שאינם ממוצים בשיטה זו כגון כלורופיל, היוצר את הטעם המר והצבע הכהה. 
מאחר ומדובר בשיטה חדשנית אנחנו עוקבים מקרוב אחר הטיפול וההשפעה.
בכל שאלה פרטנית בנוגע לטיפול ניתן לפנות לצוות הרפואי דרך שירות הלקוחות או ישירות למייל: nurse@tikun-olam.co.il